вулиця Леоніда Первомайського, 9, оф. 12, Київ, Україна
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
Опис товару
Біндер для брошурування пластиковою пружиною.
Модель для інтенсивного використання.
Підходить як для великих офісів так і для копі-центрів.
Потужність перфорації до 28 аркушів.
Товщина брошурування до 450 аркушів.
Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм.
Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі.
Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами.
Має дві незалежні ручки: для перфорації і для брошурування, що збільшує продуктивність.
Металевий корпус.
ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
| Тип перфорації | Механічний |
| Потужність перфорації, аркушів | 28 |
| Максимальна товщина брошурування, аркушів | 450 |
| Регулювання глибини перфорації | Так |
| Регулювання розкриття пружини | Ні |
| Можливість відключення ножів | Так |
| Ручки перфорації та брошурування | 2 |
| Вага нетто, кг | 12.7 |
| Вага брутто, кг (НП) | 14 |
| Габарити товару, мм | 410x370x265 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 495х455х320 |
| Бренд | Agent |
| Країна походження товару | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Вид палітурки | Пластиковою пружиною |
| Максимальна кількість аркушів | 450 шт. |
| Колір | Чорний |
| Максимальна товщина палітурки, листів | 450 |
| Ручки перфорації і палітурки | 2 (роздільні) |
| Регулювання глибини перфорації | Так |
| Тип перфорації | Механічний |
| Потужність перфорації, листів | 28 |
| Можливість вимикання ножів | Так |
| Регулювання розкриття пружини | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 262 мм |
| Вага | 12.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 438 ₴




