Ламінатор конвертний lamiMARK PDL330 (А3) у сервісному центрі Омега-Принт

Ламінатор lamiMARK PDL330 – функціональна, надійна та зручна в роботі в модель. Він ідеально підійде для роботи в в поліграфічному центрі та друкарні. Особливістю цієї техніки є сам принцип роботи. Важливий документ або фото розміщується в підібраний за розміром спеціальний конверт, вже запаяний з одного боку, і пропускається через ламінатор. Нагріті вали розтоплюють плівку, і клей міцно з’єднується з паперовою основою.
Ламінатор конвертний lamiMARK працює з документами формату А3. Він оснащений функцією реверсу. В разі виникнення позаштатних ситуацій вали можна прокрутити в іншу сторону. Ламінатор дає можливість виконувати гаряче та холодне ламінування, ламінування фотографій, фольгування.
Формат до А3 (до 330мм), товщина плівки від 60 до 250мкм, швидкість ламінування 600мм / хв. Є реверс.
Гаряче та холодне ламінування, ламінування фотографій, фольгування.
ТМ lamiMARK — бездоганні ламінатори для офісу та виробництва.
Модель PDL330
Живлення 220В/50Гц
Потужність(Ватти) 620
Макс. ширина ламінування (мм) A3
Товщина плівки(мкм) 60~250 (3~10mil)
Макс. товщина ламінування (мм) 2
Швидкість ламінування (мм/хв) 600
Час готовності (хв) 3
Метод нагрівання гарячі вали, обігрів зовнішній
Вибір температури ручка до 180 градусів
Температурний контроль аналоговий
Двигун асинхронний змінного струму
Система подачі листів 4 вала
Система охолодження немає
Холодне ламінування так
Ламінування фотографій так
Реверс так
Розміри (ШxГxВ,мм) 500x240x105
вага, кг 7.75
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | LamiMark |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Тип | Професійний |
| Особливості | Ламінування фото, Реверс, Холодне ламінування |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.62 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Формат | A3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 7.75 кг |
- Ціна: 6 620 ₴




