
Ламінатор конвертний Royal Sovereign PL 910 (А4)
- В наявності
- Код: 20158
9 210 ₴
- +380 (95) 501-19-70Офіс, відділ продажу
- +380 (44) 545-73-48Сервіс
Ламінатор конвертний Royal Sovereign PL 910 (А4) у сервісному центрі Омега-Принт

Ламінатор конвертний Royal Sovereign PL 910 (А4)
Для використання в офісі, поліграфічному центрі та типографії.
Конвертний ламінатор, який використовує форматну конвертну плівку.
Формат до А4 (до 238мм), товщина плівки від 60 до 250мкн, швидкість ламінування 520мм/хв.
Автореверс зі світловою та звуковою індикацією. Інтелектуальна система охолодження.
Гаряче та холодне ламінування, ламінування фотографій.
ТМ Royal Sovereign - елітні ламінатори для офісу та виробництва.
Модель PL 910
Живлення 220В/50Гц
Потужність(Ватти) 500
Макс. ширина ламінування (мм) 238 (9.4")
Товщина плівки(мкм) 60~250 (3~10mil)
Макс. товщина ламінування (мм) 1.2
Швидкість ламінування (мм/хв) 520
Час готовності (хв) 4
Метод нагрівання обігрів валів зовнішній
Вибір температури
Температурний контроль цифровий
Двигун синхронний змінного струму
Система подачі листів 4 вала
Система охолодження вентилятор постійного струму, інтелектуальна система вимкнення
Холодне ламінування так
Ламінування фотографій так
Реверс автореверс зі світловою та звуковою індикацією
Розміри (ШxГxВ,мм) 450 x 190 x 122
Вага 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Sovereign |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Тип | Офісний |
| Охолодження ламінатора | повітряне |
| Особливості | Ламінування фото, Холодне ламінування, Реверс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Формат | A4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 122 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 9 210 ₴

