вулиця Леоніда Первомайського, 9, оф. 12, Київ, Україна
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
вверхвниз

Ламінатор Agent LM-A4 125 s
- В наявності
- Код: 3010057
1 166 ₴
+380 (97) 012-33-18
Офіс, відділ продажу
- +380 (95) 501-19-70Офіс, відділ продажу
- +380 (44) 545-73-48Сервіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ламінатор Agent LM-A4 125 s в сервісному центрі Омега-Принт
| Формат | A4 |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 230 |
| Максимальна товщина плівки, мк | 125 |
| Максимальна швидкість ламінування, мм/хв | 500 |
| Кількість валів | 2 |
| Система обробки листів | Вали з внутрішнім нагріванням |
| Реверс | Розтискання валів |
| Фольгування | Ні |
| Температура нагрівання валів (ºС) | 125 |
| Потужність, Вт | 100 |
| Вага нетто, кг | 0.79 |
| Вага брутто, кг (НП) | 0.98 |
| Габарити товару, мм | 360x102x66 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 410х152х110 |
| Бренд | Agent |
| Країна походження товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 100 кВт |
| Виробник | Agent |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Офісний |
| Температура нагріву | 125 град. |
| Формат | A4 |
| Максимальна площа ламінування | 230 кв.м |
| Охолодження ламінатора | інше |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Стан | Новий |
| Особливості | Реверс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Довжина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴



