вулиця Леоніда Первомайського, 9, оф. 12, Київ, Україна
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
Опис товару

Біндер AGENT B-18 у сервісному центрі Омега-Принт
- Для переплетення пластиковою пружиною 6-51 мм;
- Перфорує до 18 аркушів;
- Товщина палітурки до 450 аркушів;
- Регулювання глибини перфорації - Так;
- Можливість вимкнення ножів — Немає.
- Ручка — 1 шт.
- Вага — 7 кг
- Розмір 390x270x180
- ТМ Agent
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість аркушів | 18 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вид палітурки | Пластиковою пружиною |
| Глибина перфорації | 2,5-6,5 |
| Максимальна товщина палітурки | 450 аркушів |
| Спосіб брошюрирования | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 494 ₴





