вулиця Леоніда Первомайського, 9, оф. 12, Київ, Україна
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
Опис товару
| Тип перфорації | Механічний |
| Потужність перфорації, аркушів | 10 |
| Максимальна товщина брошурування, аркушів | 450 |
| Регулювання глибини перфорації | Так |
| Регулювання розкриття пружини | Ні |
| Можливість відключення ножів | Ні |
| Ручки перфорації та брошурування | 1 |
| Вага нетто, кг | 3.6 |
| Вага брутто, кг (НП) | 3.9 |
| Габарити товару, мм | 385х290x120 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 430х310x180 |
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна кількість аркушів | 10 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вид палітурки | Пластиковою пружиною |
| Максимальний формат | А4 |
| Глибина перфорації | 3-5 мм |
| Вид брошюрирования | Ручний |
| Максимальна товщина перфорації | 10 |
| Максимальна товщина палітурки | 450 аркушів |
| Спосіб брошюрирования | Ручний |
| Діаметр пружини | 6-51 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 038 ₴






