
Ламінатор Agent LM-A4 125 3-в-1
- В наявності
- Код: 3010055
2 050 ₴
- +380 (95) 501-19-70Офіс, відділ продажу
- +380 (44) 545-73-48Сервіс

Гарантія, міс: 12
Формат: А4
Тип: конвертний
Максимальна ширина ламінування, мм: 232
Максимальна товщина плівки, мм: 1
Фольгування: ні
Ламінування фотографій: так
Холодне ламінування: так
Максимальна швидкість ламінування, м/хв: 0.26
Корпус: пластиковий
Система подачі листів: 2 вали
Реверс: розжим валів
Стартовий набір розхідників: ні
Габаритні розміри, мм: 385 x 140 x 100
Вага, кг: 1,3
Гарантія, міс: 12
Формат: А4
Тип: конвертний
Максимальна ширина ламінування, мм: 232
Максимальна товщина плівки, мм: 1
Фольгування: ні
Ламінування фотографій: так
Холодне ламінування: так
Максимальна швидкість ламінування, м/хв: 0.26
Корпус: пластиковий
Система подачі листів: 2 вали
Реверс: розжим валів
Стартовий набір розхідників: ні
Габаритні розміри, мм: 385 x 140 x 100
Вага, кг: 1,3
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 265 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Офісний |
| Температура нагріву | 135 град. |
| Максимальна площа ламінування | 260 кв.м |
| Вид | Пакетний ламінатор |
| Стан | Новий |
| Особливості | Реверс, Ламінування фото, Холодне ламінування |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 385 мм |
- Ціна: 2 050 ₴

