вулиця Леоніда Первомайського, 9, оф. 12, Київ, Україна
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
Опис товару

Біндер AGENT B-16 KN в сервісному центрі Омега-Принт
Для палітурки пластиковою пружиною 6-32мм; Робоча ширина 300 мм; Перфорує до 16 аркушів; Товщина палітурки до 250 листів; Регулювання глибини перфорації – Так; Можливість відключення ножів – Так. Ручка – 1 шт. Вага – 6,25 кг Розмір 380*240*160 ТМ Agent
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Країна виробник | Китай |
| Вид палітурки | Пластиковою пружиною |
| Максимальна кількість аркушів | 16 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина перфорації | 2,5-6,5 |
| Максимальна товщина палітурки | 250 |
| Спосіб брошюрирования | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 6.25 кг |
| Додатково | |
| Додатково | Відключаються ножі |
| Додаткова інформація | |
| вбудований магніт | вбудований магніт в пристрої обтиску пружини, допомагає утримувати документ під час плетіння. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | металевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴





