улица Леонида Первомайского, 9 , оф. 12, Киев, Украина
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
Описание товара

Биндер RENZ SRW 360 (3:1) в сервисном центре Омега-Принт
Біндер з електричним приводом перфорації для брошурування металевою пружиною.Модель для виробництва малих та середніх тиражів поліграфічної продукції, підходить для виробництва календарів і блокнотів.
Потужність перфорації до 2,2 мм.
Робоча ширина - 360 мм, крок перфорації 3:1, квадратні отвори.
Немає обмеження з формату для перфорації і затиску пружини, що дозволить переплести формати будь-якої довжини за кілька прийомів.
Товщина брошурування до 140 аркушів.
Регулювання глибини перфорації від 2 до 4,5 мм.
Функція відключення всіх ножів дозволить робити брошурування на нестандартні формати, "часткове брошурування", а також полегшить завдання для виробників настінних календарів, залишивши по центру брошури непроперфорований відрізок для висікання під календарну вішалку.
Є регулювання паралельності лещат затиску пружинки.
Електричний привод перфорації.
Міцний металевий корпус.
Можливість заміни зношених ножів.
TM Renz - преміум-клас, брошурувальне обладнання та витратні матеріали.
Зроблено в Німеччині!
| Тип перфорації | Електричний |
| Крок перфорації | 3:1 |
| Обмеження за форматом | Ні |
| Робоча ширина, мм | 360 |
| Регулювання глибини перфорації | Так |
| Можливість відключення ножів | Так |
| Форма отворів | Квадратні |
| Ручки перфорації та брошурування | 1 |
| Вага нетто, кг | 26 |
| Вага брутто, кг (НП) | 28.5 |
| Габарити товару, мм | 430x560x180 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 620x480x345 |
| Бренд | Renz |
| Країна походження товару | Німеччина |
| Гарантія | 12 місяців |
| Опис додатковий | Нова серія електричних біндерів COMFORTPLUS оснащена мотором 180 Вт (90 Вт у серії Comfort), що дозволило збільшити потужність перфорації, швидкість циклу перфорації з 2,2 до 1,2 секунди та загальну максимальну продуктивність до 16 000 аркушів / 250 книг на годину. |
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 26 кг |
| Основные | |
| Производитель | Renz |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Металл |
| Вид переплета | Металлической пружиной |
| Тип | Электрический |
| Максимальный формат | 360 мм |
| Шаг перфорации | 3/1 |
| Форма отверстий | квадратная |
| Максимальная толщина перфорации, листов | 45 |
| Максимальная толщина переплета, листов | 140 |
| Регулировка глубины перфорации, мм | 2-4,5 мм |
| Отключение ножей | Все |
| Контейнер для отходов, л | Есть |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное количество листов | 22 |
| Длина | 620 |
| Ширина | 480 |
| Высота | 345 |
Информация для заказа
- Цена: 99 900 ₴


