SECURIO - серія знищувачів документів преміум-класу від компанії HSM, оснащена системою інтелектуального керування та контролю, яка знижує до 90% енергоспоживання (EMCS).
Знищувач документів персональної серії для міні-офісу та дому.
Поздовжня різка, 2-й рівень секретності, розмір фрагментів 5,8 мм.
Знищує одночасно до 18 аркушів паперу (70 г/м2).
Приймає документи, скріплені скобами або скріпками.
Можливість знищення пластикових карт.
Автоматичний старт/стоп, автоматичний реверс.
Об'єм кошика для відходів 25 л.
Низький рівень шуму. Термозахист двигуна від перегріву.
Ріжучі елементи шредера виготовлені зі спеціальної загартованої сталі.
Конструктивні особливості механізму знищувачів документів HSM дозволяють збільшити термін їх експлуатації.
Гарантія на ножі шредерів HSM - довічна.
ТМ HSM - преміум-клас, системи знищення та утилізації документів, дисків, пластикових карт та інших носіїв інформації!
Зроблено в Німеччині!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HSM |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Максимальное количество листов | 17 шт |
| Уровень секретности | 2 |
| Тип порезки | Продольная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 366 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Высота | 455 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 14 387 ₴





