улица Леонида Первомайского, 9 , оф. 12, Киев, Украина
+380 (97) 012-33-18
+380 (95) 501-19-70
+380 (44) 545-73-48
Описание товара
Знищувач документів офісної серії.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 5х16 мм.
Знищує одночасно до 13 аркушів паперу (70 гм2).
Приймає документи, скріплені скобами.
Можливість знищення пластикових карт і CD-дисків в окремому слоті, що дозволяє утилізувати окремо різні матеріали.
Автоматичний старт/стоп, реверс.
Об'єм кошика для відходів 21 л.
Термозахист двигуна від перегріву.
Оглядове вікно для контролю рівня заповнення кошика.
ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Максимальное количество листов | 10 шт |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 4 |
| Рабочий цикл “вкл”/”выкл”, мин | 3/30-60 |
| Автоматический старт/стоп | механический |
| Термозащита двигателя от перегрузок | нет |
| Реверс | + |
| Блокировка работы при открытой корзине | Есть |
| Тип резки | Перекрестный |
| Автостоп при переполненной корзине с индикатором | Нет |
| Уничтожение скрепок | Есть |
| Уничтожение пластиковых карточек | + |
| Уничтожение CD | + |
| Ширина полосок | 5*16 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Высота | 366 мм |
| Вес | 5.8 кг |
| Объем | 21 л |
Информация для заказа
- Цена: 4 433 ₴





